Краків став третім містом у Польщі де можна Обміняти українське посвідчення водія
02. 12. 2022

Краків став третім містом у Польщі де можна Обміняти українське посвідчення водія

02. 12. 2022

Краків став третім містом у Польщі де можна Обміняти українське посвідчення водія

Відтепер в Кракові впроваджено надання послуги обміну посвідчення водія, виданого в Україні, за сприянням міграційної служби України і співпраці Головного сервісного центру МВС України. З 29 листопада додалося третє місто в Польщі, де можна обміняти протерміноване або зіпсоване українське посвідчення, а також змінити персональні дані у ньому. З кожним днем отримувати державні послуги за кордоном стає ще зручніше.
Від початку Вересня обмінювати українські водійські почали в Варшаві, а за Листопад до переліку потрапили ще два великих польські міста – Гданськ і Краків

Тільки за перший тестовий день у Кракові послугою встигли скористатись 4 українці.
У Кракові Центр надання державних послуг ДП «Документ» працює за адресою: Краків, 31-154, Plac Jana Nowaka-Jeziora?skiego (ТЦ «Galeria Krakowska»).

 

Хочемо нагади що послуга обміну посвідчення надається:

  • у разі зміни анкетних даних водія (коли особа змінила прізвище, ім’я, по батькові чи стать);
  • коли закінчився термін дії (актуально переважно для посвідчень водія, виданих вперше, оскільки їх термін дії — 2 роки);
  • у разі пошкодження посвідчення водія (зіпсоване, записи не читаються).

Онлайн запис на обмін можливий через електронну чергу, або в порядку «живої» черги — отримавши талон безпосередньо в приміщенні ДП «Документ».

Послуга обміну надається лише особисто, лише за наявності фізичного документу, оскільки наявне посвідчення водія потрібно передати адміністратора центру ДП «Документ». Для отримання послуги нобхідний такий пакет документів:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи);
  • довідка (оригінал або копія) про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • посвідчення водія, яке підлягає обміну.

Адміністратор ДП «Документ» отримує від громадян документи, заповнює разом із ними певну форму і захищеним каналом зв’язку передає її на розгляд до сервісного центру МВС в Україні. Тут же відбувається фотографування. Потім адміністратор сервісного центру МВС розглядає заявку і підтверджує її або ні. У разі отримання згоди — успішного опрацювання заявки — працівник ДП «Документ» друкує посвідчення водія на спеціальному бланку. Загально готове посвідчення водія можна забрати у день звернення, якщо не виникли в Україні обставини непереборної сили, коли опрацювання не є можливим.
Графік ДП «Документ» у Кракові, за яким можна отримати послугу обміну посвідчення водія:
вт-пт: 10:00?17:00,
сб: 10:00?15:30,
нд, пн — вихідні.

Інші дві адреси у Польщі, де можна отримати послугу обміну українського посвідчення водія: Варшава, 02-222, Єрусалимська алея, 179 (ТРЦ «Blue City»), а також також Гданськ, 80-809, Cienista, 30, (ТЦ «Kaufland — Galeria Che?m»). За весь період надання такої послуги у Польщі станом на 27 листопада вже обміняно 1 372 посвідчень водія.
Очікується і подальше розширення можливостей надавати послуги з обміну посвідчення водія у рамках співпраці ДП «Документ» та Головного сервісного центру МВС. І наступною локацією може стати Вроцлав.

Новини
Всі новини
Техогляд Суми Техогляд Суми

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Сумах ви можете...

Техогляд Рівне Техогляд Рівне

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Рівному ви можете...

Техогляд Харків Техогляд Харків

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Харкові ви можете...

Новини
Всі новини
Техогляд Суми Техогляд Суми

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Сумах ви можете...

Техогляд Рівне Техогляд Рівне

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Рівному ви можете...

Техогляд Хмельницький Техогляд Хмельницький

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Хмельницькому ви можете...