Договір публічної оферти
09. 10. 2020

Договір публічної оферти

09. 10. 2020

Договір публічної офертиПро надання послуг пошуку, підбору, розрахунку, оформлення та продажу послуг страхування, що надаються партнерами (страховими компаніями) за допомогою технічних можливостей інтернет-сайту polis.centr-avto.com.ua

Даний договір визначає порядок, умови, права і обов’язки сторін при використанні інформаціоннно технічних засобів (ІТЗ), реалізованих на інтернет сайті polis.centr-avto.com.ua з метою підбору, розрахунку, оформлення та продажу страхових послуг, які надаються ліцензованими страховими компаніями України.

1. Визначення:

1.1. Публічна Оферта – цей договір публічної оферти.

1.2. Ухвалення публічної оферти – повна і беззастережна згода з умовами Публічної Оферти і прийняття Оферти Користувачем для можливості використання інформаціоннно технічних засобів (ІТЗ), реалізованих на інтернет сайті polis.centr-avto.com.ua з метою пошуку, розрахунку, підбору, оформлення та оплати Послуг страхування наданих постачальниками Послуг.

1.3. Сторони публічного договору оферти: ФОП Євстаф’єва І.Ф. та Користувачі

1.4. ФОП Євстаф’єва І.Ф., зареєстрована відповідно до чинного законодавства України, яке за допомогою ІТЗ polis.centr-avto.com.ua надає субагентські послуги з підбору, розрахунку, оформлення та продажу страхових продуктів / послуг / полісів.

1.5. Користувачі – всі користувачі інтернету, фізичні та юридичні особи, які зайшли на сайт з метою підбору, розрахунку, оформлення і покупки страхових Послуг, які надають ліцензовані страхові компанії України.

1.6. Інтернет сайт polis.centr-avto.com.ua – публічний, відкритий для вільного доступу і доступний всім користувачам інтернету.

1.7. Страхові послуги – комплекс дій, що надаються Постачальником Послуг Користувачу / Клієнту, після оплати.

Обсяг Послуги і початок її надання вибираються Користувачем самостійно, при створенні Замовлення, з наданих на Сайті варіантів. Згідно з умовами даної Публічної оферти постачальники послуг не зобов’язані надавати Клієнтам будь-яких інших послуг, крім заявлених при створенні Замовлення на Сайті.

Перелік послуг, які подаються Користувачеві в рамках замовлення може бути змінений Постачальником Послуг в односторонньому порядку, без повідомлення Користувачу.

ФОП Євстаф’єва І.Ф. надає Послуги відповідно до умов партнерських / агентських / субагентських договорів і угод з Постачальниками Послуг.

1.8. Постачальники послуг – страхові компанії та інші організації, зареєстровані належним чином на території України і мають діючу ліцензію на надання відповідних послуг, розміщених на сайті.

1.9. Внутрішній договір страхування (Електронний Страховий поліс ОСЦПВ) – електронний договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, який діє виключно на території України.

Постачальниками даної послуги виступають страхові компанії, зареєстровані належним чином на території України і мають діючу ліцензію на надання відповідних послуг, розміщених на сайті.

Перевірка справжності договору внутрішнього страхування – здійснюється на інтернет сайті – https://policy-web.mtsbu.ua/

1.10. Замовлення послуги страхування – Оформлений на Сайті запит Користувача на отримання Послуг, самостійно обраних на Сайті, що передбачає закріплення Користувачем обраної на Сайті послуги за конкретною особою (або особами). Оформлення, передбачає повну оплату Послуги. Оформлені страхові договори приходять в електронному вигляді на електронну пошту Користувача.

2. Замовлення Послуги

Інтернет сайт polis.centr-avto.com.ua надає можливість Користувачам легко і швидко розрахувати вартість Послуги за вказаними Користувачем параметрами: вартість Послуги у різних страхових компаній, порівняння вартості послуг, вибір варіантів франшиз, додаткових послуг, програм страхування. Зазначена інформація розміщується на інтернет сайті в зручному вигляді для порівняння та аналізу Послуг. Здійснюючи Замовлення послуги через Сайт, Користувач зобов’язаний надати свою особисту персональну інформацію необхідну для оформлення конкретно обраної послуги. При замовленні послуги Користувач повинен заповнити всі поля, зазначені на сайті як «обов’язкові» для заповнення. Якщо Користувач Сайту замовив Послугу і не сплатив її протягом крайнього терміну, таке замовлення буде автоматично скасовано протягом встановленого Постачальником Послуги терміну. Штрафи за скасування неоплаченої Послуги не стягуються.

3. Достовірність даних що надаються користувачем

Інтернет сервіс polis.centr-avto.com.ua, не несе відповідальності в разі надання недостовірної інформації Користувачем і наслідків, які можуть виникати через укладення договору з використанням недостовірної інформації між Користувачем – Страхувальником і Страховиками (ліцензовані за законодавством України Страховими Компаніями).

У разі виявлення помилок у вже укладених договорах Користувач зобов’язаний негайно звернутися в службу підтримки інтернет сервісу на електронну адресу: office@centr-avto.com.ua, або до менеджера інтернет сервісу через онлайн чат, організований на сайті polis.centr-avto.com.ua.

4. Обробка персональних даних

В процесі замовлення Послуги та заповнення персональних даних Користувач сервісу (далі – Страхувальник), дає Страховику і його агенту згоду на обробку своїх персональних даних (далі – ПД), які вказані в Договорі, а також тих, які стануть відомі Страховику в процесі виконання Договору, в тому числі на передачу ПД іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з ПД, з метою виконання вимог законодавства, Договору та інших договорів, в тому числі договорів перестрахування, реалізації прав, переданих страховикові законодавством або договором і забезпечення реалізації податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансових послуг та послуг асистансу, реклами, маркетингових та актуарних досліджень, оцінки якості сервісу. Даним Страхувальник також підтверджує, що він отримав від страховика письмове повідомлення про свої права, як суб’єкта ПД, визначених законом, мета збору даних і осіб, яким передаються його ПД.

Приєднанням до цього Договору Страхувальник підтверджує і визнає, що укладення Договору на виконання вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг» Страховик або його агент надав, а Страхувальник отримав і ознайомився з усією інформацією в обсязі і в порядку, які передбачені частиною 2 статті 12 Закону України;
Вся зазначена інформація і всі умови Договору йому зрозумілі;
Договір не укладається Страхувальником під впливом помилки, обставин непереборної сили, примусу, насильства;
Страхувальник має необхідний обсяг правоздатності та дієздатності для укладення.

5. Оплата послуги

Користувач самостійно вибирає відповідний йому метод оплати Послуги серед можливих для даного виду Послуги. Послуги по оплаті за допомогою платіжної картки міжнародних платіжних систем VISA / MASTERCARD.

Користувач несе повну, одноосібну відповідальність за всі комісійні витрати та інші, визначені банком витрати, які можуть бути додані до вартості емітентом банківської карти. Користувач дає згоду на обробку своїх персональних платежів. При обраному способі оплати банківською картою Користувач вказує платіжну інформацію, пов’язану з банківськими картами, а саме: номер карти, термін дії, CVV-код. Дана інформація вводиться на захищеній сторінці інтернет еквайрингу і не передається сайту polis.centr-avto.com.ua

Шахрайство (або його спроби) з банківськими платіжними картами тягнуть за собою відповідальність, відповідно до чинного Законодавства.

6. Доставка полісів

Доставка електронних договорів страхування здійснюється виключно в електронному вигляді на електронну адресу, яку користувач вказав при реєстрації і оформленні Послуги.

Електронні договори страхування (поліси ОСЦПВ) мають таку ж юридичну силу як і паперові договори.

Електронний договір страхування ОСАЦВ не вимагає обов’язкової роздруківки в паперовому вигляді. Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 №3631, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.09.2017 №1197 / 31065 «Про затвердження Змін до Положення про особливості укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Користувач самостійно вибирає відповідний йому метод доставки Послуги серед можливих для даного виду Послуги.

За деякі методи доставки, які здійснюються сторонніми організаціями (Кур’єрські служби доставки, Нова Пошта та ін.) Можуть потребувати додаткової оплати згідно тарифів організацій.

Про необхідність додаткової оплати обраного методу доставки Послуги на Сайті відображається відповідне інформаційне оголошення.

7. Права, обов’язки і відповідальність сторін

Користувач має право:

– Користуватися всіма доступними сервісами і інформаційними розділами сайту з метою аналізу, вибору, оформлення, замовлення, оплати або вивчення доступних Послуг.

– Здійснювати Замовлення послуги для третіх осіб або від їхнього імені, тільки якщо він був уповноважений даними особами на вчинення вибору і Замовлення послуги, а також на надання їх персональних даних, необхідних для Замовлення послуги.

– Використовувати інформацію та функціонал сайту і звертатися до адміністрації сайту з метою вирішення спірних питань. Адміністрація сайту не гарантує обробку всіх запитів.

Користувач зобов’язаний:

– Виконувати умови Замовлення послуги, встановлені будь-яким з Постачальників Послуг, з якими він буде співпрацювати в рамках обраної Послуги, включаючи, але не обмежуючись, виплатою всіх сум у відповідний час, і відповідно до встановлених тарифів, правилами і обмеженнями Постачальника послуги.

– Користувач зобов’язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені користувачем з використанням його облікового запису, а також за будь-які наслідки, які могли спричинити або спричинили подібне його використання.

Користувачі несуть відповідальність, повідомлені і усвідомлюють, що:

Всі етапи створення Замовлення послуги: вказівка ??даних для розрахунку вартості, вибір Постачальника послуги, внесення даних Користувача, вибір методів оплати та інше – це виключно самостійний вибір Користувача.

Користувач несе повну відповідальність за правильність даних, що вводяться ним при замовленні послуги. Внесена Користувачем інформація автоматично фіксується на Сайті, і у внутрішній базі Постачальника послуги для подальшого формування Послуги.

Користувачі самі несуть відповідальність за несвоєчасне звернення з претензіями або недотримання передбачених формальностей.

Користувач зобов’язується вживати належних заходів для забезпечення збереження особистого логіна та пароля для доступу до сайту.

Використовуючи інформацію з сайту, користувач усвідомлює і приймає ризики, пов’язані з її можливої ??недостовірності, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому образливою, помилковою, грубою, непристойною.

Адміністрація Сайту має право:

На свій розсуд, в будь-який момент вносити будь-які зміни на Сайті без спеціального повідомлення або попередження користувачів, додавати нові і / або скорочувати наявні Послуги Постачальників, доступні на Сайті сервіси і функціонал, змінювати дизайн, правила бонусної програми, додавати / скорочувати методи оплати доступні користувачам для оплати Послуг на Сайті, змінювати вартість надаваних Послуг.

Без повідомлення користувачів призупинити надання послуг на Сайті з метою проведення технічних робіт.

Виправляти будь-які помилки в вартості Послуг на Сайті і/або в Замовленних послугах (сплачених і несплачених), замовлених за хибною ціною. В даному випадку, якщо це можливо, Користувачеві буде запропоновано зберегти замовлення з правильною ціною або анулювання Послуги без утримання штрафу.

На свій власний розсуд, відмовляти Користувачам у доступі до Сайту і пропонованим Послугам, в будь-який час і з будь-яких причин, без пояснень і повідомлення Користувача.

Збирати інформацію про замовлення Користувача на сайті з метою повідомлення Користувача про спеціальні пропозиції, акції та додаткових послугах, доступних на сайті.

Пропонувати Користувачеві платні або безкоштовні додаткові Послуги. Залежно від кроку Замовлення послуги, на якому пропонується додаткова послуга, її вартість або включається в загальну вартість Послуги, або пропонується до оплати окремо.

Адміністрація в праві відправляти користувачам по електронній пошті і іншим засобом зв’язку повідомлення, що стосуються використання сайту.

Адміністрація сайту може використовувати персональні дані користувачів для зв’язку з цими користувачами, наприклад, повідомити про зміну / оновленні послуг сайту або відправити важливі повідомлення і інші подібні повідомлення, що стосуються продуктів, які були оформлені користувачем і зв’язатися з метою, пов’язаних з обслуговуванням користувача/клієнта, а також, інформувати про акції, знижки та ексклюзивні пропозиції сайту.

Адміністрація сайту зобов’язана:

Докласти максимум зусиль для обслуговування користувачів Сайту належним чином. Інформувати користувачів про зміну переліку Послуг або про неможливість виконати оплачену Послугу, за умови, що Постачальник послуги своєчасно проінформували про це Адміністрацію Сайту.

8. Відмова від відповідальності

Адміністрація сайту не виступає в якості зпівпостачальника з Постачальником послуг, Послуги яка обрана Користувачем і не бере участі в суперечках між Користувачем і Постачальником Послуги.

Статті та коментарі, інший контент, який розміщений на Сайті, не є рекомендацією про вкладення грошей і не можуть розглядатися в якості спонукання до вчинення дій.

Адміністрація сайту не несе відповідальність перед користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані в зв’язку з використанням сайту.

Адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами за дії користувача на сайті:
Достовірність використовуваної/одержуваної користувачем на сайті інформації;
Достовірність рекламної інформації, використовуваної / одержуваної користувачем на сайті, і якість рекламованих в ній товарів / робіт / послуг;
Наслідки застосування інформації, використовуваної / одержуваної користувачем на сайті.

Всі розрахунки, сортування, цифри, які розміщені на сайті, є орієнтовними. Адміністрація надає контент в ознайомлювальних цілях і не приймає претензій по недостовірності або помилковості розрахунків, тверджень, висновків.

Всі пропозиції, наміри, затвердження та будь-які інші заяви не можуть розглядатися як публічна оферта.

9. На сайті забороняється

Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, санкціоновані адміністрацією сайту, а також в рамках сервісів розміщення комерційних оголошень і реклами, що надаються сайтом на умовах, що визначаються окремо.

Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам або будь-яку іншу нав’язливу інформацію.

Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права користувачів або третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності.

Будь-яким чином ображати користувачів сайту.

Консультувати користувачів сайту, як зареєстрованих, так і незареєстрованих, використовувати сайт в особистих цілях, щоб отримати комерційну вигоду.

Завантажувати, публікувати і передавати іншим способом наступний контент:
Незаконний;
Образливий по відношенню до інших користувачів і третім особам;
Вульгарний, непристойний, порнографічного характеру;
Що містить сцени насильства, жорстокості;
Службового характеру або який не підлягає розголошенню;
Порушує права третіх осіб;
Рекламного характеру;
Що містить загрози, наклепницьку, що дискредитує інформацію;
Носить шахрайський характер;
Пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує права людини і громадянина.

10. Захист, зберігання і обробка персональних даних

Адміністрація сайту використовує загальноприйняті стандарти захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010 (далі – Закон).

В розумінні Закону під персональними даними розуміється будь-яка інформація про Користувача, в тому числі, але не виключно, прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, адреса, телефон, паспортні дані та дані інших документів (необхідних для Замовлення послуги), ідентифікаційний номер , професія, інформація про належне йому майно, а також інші відомості, що надаються при замовленні послуги.

При укладанні цього Договору публічної оферти (акцепт оферти), Користувач надає Адміністрації сайту свою повну необмежену терміном, безвідкличну згоду на обробку його персональних даних будь-яким способом, передбаченим Законом, з метою здійснення своєї діяльності, пов’язаної з нею фінансово-господарської діяльності, а також відмовляється від письмового повідомлення про включення інформації про нього до бази персональних даних сайту / Адміністрації сайту та обраного Постачальника послуги, передачу та/або надання доступу третім особам без отримання додаткової згоди Користувача. Користувач підтверджує, що ознайомлений з правами як суб’єкта персональних даних, відповідно до Закону. Користувач надає свою згоду на отримання SMS повідомлень і електронних/паперових листів від Сайту/Адміністрації сайту та його партнерів, які здійснювали оформлення замовлених послуг.

11. Розірвання Договору публічної оферти

Адміністрація сайту має право, в будь-який час, на свій власний розсуд, змінювати або редагувати даний Договір публічної оферти без попередження про це Користувача. Подальше ж використання Користувачем цього Сайту означає, що Користувач автоматично прийняв змінений або відредагований Договір публічної оферти. Цей Договір публічної оферти може бути розірваний у будь-який час за ініціативою Користувача або Адміністрації сайту, шляхом направлення іншій стороні відповідного повідомлення листом поштою.

12. Дія Договору публічної оферти

Договір набуває чинності з моменту його укладення (акцепту оферти) і діє протягом невизначеного часу.

Контактна інформація:
ФОП Євстаф’єва І.Ф.

тел: (044) 223 66 56

У разі, якщо Ви не згодні з цими правилами, будь ласка, не користуйтеся Сайтом polis.centr-avto.com.ua.

Новини
Всі новини
Українці без військового квитка не отримають водійського посвідчення Українці без військового квитка не отримають водійського посвідчення

З 18 травня 2024 року українські чоловіки віком від 18 до...

Водіям назвали чотири типові помилки, які швидко вбивають двигун автомобіля Водіям назвали чотири типові помилки, які швидко вбивають двигун автомобіля

Двигун автомобіля – це серце транспортного засобу, від надійності та стабільної...

Новий закон про «автоцивілку» сприятиме захисту прав споживачів – НБУ Новий закон про «автоцивілку» сприятиме захисту прав споживачів – НБУ

17 червня 2024 року Президент України підписав Закон «Про обов’язкове страхування...

Новини
Всі новини
Українці без військового квитка не отримають водійського посвідчення Українці без військового квитка не отримають водійського посвідчення

З 18 травня 2024 року українські чоловіки віком від 18 до...

Водіям назвали чотири типові помилки, які швидко вбивають двигун автомобіля Водіям назвали чотири типові помилки, які швидко вбивають двигун автомобіля

Двигун автомобіля – це серце транспортного засобу, від надійності та стабільної...

Не порушуйте правил: які штрафи загрожують водіям за паркування на зупинках Не порушуйте правил: які штрафи загрожують водіям за паркування на зупинках

Паркування на зупинках громадського транспорту є серйозною проблемою в українських містах....