Сертифікація Авто

Сертифікація автомобіля відповідно до вимог і стандартів чинного законодавства є обов’язковою процедурою для будь-якого транспортного засобу, який користується дорогами загального призначення в Україні. Дана процедура донедавна проводилася строго визначеними органами та установами, однак по новому закону тепер доступна і у приватних компаній.
step-record
Запис

Заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаним номером, отримайте підтвердження від оператора на проходження сертифікації авто
крок 1

step-car
Огляд авто

Доставте автомобіль в призначений час в лабораторію та пред’явіть документи на машину, оплатіть послугу
крок 2

step-doc
Отримання сертифікату

Отримайте сертифікат зручним для вас способом: по Новій пошті, в головному офісі або лабораторії сертифікації авто
крок 3

Заявка на сертифікацію

Знайти лабораторію Центр Авто

Послуга:

Лабораторії
Також, сертифікація в Грузії

Випробувальна лабораторія на території ринку Autopapa

Детальніше
Грузія
Чорне море
 • основне або тимчасове свідоцтво про реєстрацію авто в попередній країні (техпаспорт)
 • документи, що підтверджують права власності на ТЗ (рахунок-фактура, купчі, інвойс, дарча лист і т.п.)
  митні документи
 • особисті документи власника для фізичних осіб: паспорт громадянина України або посвідку на проживання і копія ідентифікаційного номера; для юридичних осіб: виписка з ЄДР.
 • доручення (якщо третя особа представляє власника)
 • сертифікати та протоколи випробувань автомобіля країн ЄС на КТС (при наявності).
Для сертифікації авто необхідно
 • наявність передніх габаритних вогнів (колір білий)
 • допускається наявність бокових повторювачів показників поворотів (колір жовтий) встановлених в бокові дзеркала, або передні крила автомобіля (колір жовтий)
 • наявність задніх покажчиків поворотів авто (колір жовтий)
 • протитуманні фари (колір червоний) повинні синхронізуватися з індикатором встановленим на панелі приладів
 • відображеними одиницями вимірювання швидкості на спідометрі може бути тільки км/г. Додаткове визначення у милях допустиме
 • мінімальна ступінь світлопропускання: вітрове скло 75%, передні бокові вікна 70%
 • встановлена світлова техніка повинна бути справною, не містити тріщин, або будь-яких покриттів, які зменшують світловий потік або його розподіл
 • автомобіль повинен бути чистим і не мати технічних несправностей
 • екологічні норми викидів для легкових авто – не нижче Євро 2. Інші траспортні засоби колісного типу – не нижче Євро 5
Проходження сертифікації
 1. Автовласник, або його представник (з документальним підтвердженям) подає комплект документів на ТВ і заповнену заяву на сертифікацію автомобіля.
 2. Документи перевіряються фахівцем сертифікаційних органів.
 3. Проходження необхідних випробувань автомобіля в спеціальній лабораторії.
 4. Якщо випробування пройшли успішно, і коректність поданих документів не викликала сумнівів – видається сертифікат індивідуального затвердження (Сертифікат відповідності на автомобіль).

Завантажити інформаційний блок в PDF

Що потрібно знати про сертифікацію авто

Сертифікація автомобіля в Україні

Сертифікація машини відповідно до вимог і стандартів чинного законодавства є обов’язковою процедурою для будь-якого транспортного засобу, який користується дорогами загального призначення в Україні. Дана процедура донедавна проводилася строго визначеними органами та установами, однак по новому закону тепер доступна і у приватних компаній.

Компанія Центр-Авто готова запропонувати повний комплекс послуг з обслуговування вашого автомобіля, в тому числі у нас можна замовити сертифікацію вашого транспортного засобу – мотоцикла, легкового і вантажного автомобіля, комерційного транспорту.

Сертифікація авто – основні етапи процедури

Спеціальна тестова лабораторія нашої компанії має все необхідне оснащення і діагностичне обладнання, а рівень професіоналізму співробітників дозволяє пройти огляд досить оперативно. В ході даної процедури фахівці нашої лабораторії проводять ретельний огляд і займаються виявленням проблем з кузовом, підкапотним простором, лакофарбовим покриттям авто, салоном.

Сертифікація авто включає тестування на працездатність і функціональність основних систем автомобіля – рульового управління, гальмівної системи, трансмісії, електросистеми і так далі. Якщо автомобіль побував в дорожньо-транспортних пригодах, фахівці зможуть виявити приховані або замасковані попередніми власниками сліди аварійних пошкоджень.

Експерт перевіряє кожен нюанс і аспект, які можуть бути потенційно небезпечними факторами в подальшій експлуатації автомобіля. Порівнюються ідентифікаційні VIN-коди, звіряється вказаний в технічному паспорті рік випуску транспортного засобу.

Сертифікація авто може відбуватися виключно по відношенню до колісного (дорожнього) транспорту і включає повну перевірку технічного стану автомобіля, яка є підставою для видачі сертифіката відповідності.

Для того, щоб замовити процедуру сертифікації, необхідно виконати кілька простих кроків

 • Зв’язати з фахівцями компанії центр-авто і подати заяву відповідної форми на виконання процедури сертифікації.
 • Уточнити терміни проходження процедури в зручне для вас час.
 • Підписати договір на послугу і оплатити її вартість.
 • В обумовлений час доставити свій автомобіль в лабораторію компанії і надати на нього технічну документацію.

Після успішного проходження процедури ви підписуєте акт здачі-прийому робіт і отримуєте сертифікат відповідності на свій автомобіль.

Ціна сертифікації

Ціна сертифікації авто вказана на сторінці обраної лабораторії. Отримати сертифікат відповідності на авто і дізнатись вартість сертифікації автомобіля у 2024 році ви можете безпосередньо у лабораторіях «Центр Авто».

Записатися на сертифікацію авто
Оформити заявку