У гонці за створення першої електричної вантажівки, є переможець, і це не Tesla, Ford або General Motors
17. 09. 2021

У гонці за створення першої електричної вантажівки, є переможець, і це не Tesla, Ford або General Motors

17. 09. 2021

Хто випередив усіх, ціна вантажівки і новий старап з виробництва електровантажівок.

У гонці за створення першого електричного пікапа, готового до споживання переміг Rivian, повідомляє CNN. Перший пікап R1T від виробника вантажівок зійшов з конвеєра на колишньому заводі Mitsubishi в Нормалі, США, у вівторок, 14 вересня, повідомив у своєму твіттері генеральний директор компанії RJ Scaringe.

Rivian також отримав необхідні дозволи від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, Агентства з охорони навколишнього середовища і Каліфорнійської ради з повітряних ресурсів для початку поставок R1T в усі 50 штатів. Покупці можуть купувати вантажівки тільки через Інтернет, оскільки поки немає виставкових залів, де можна було б побачити або протестувати автомобіль.

Компанія заявила, що проводить заходи по всій країні, де клієнти можуть на власні очі побачити автомобілі, і що у покупців буде сім днів або 1000 миль (1609км), щоб повернути вантажівку після її доставки.

Незважаючи на те, що популярність електромобілів і позашляховиків продовжує рости, пікап з електромобілем досі викликав більше планів і обіцянок, ніж реальності.

Ford, який разом з Amazon інвестував в Rivian, планує випустити власний електричний пікап F-150 Lightning, який надійде в продаж наступного року.

Tesla планує завершити свій перший пікап Cybertruck до кінця цього року, хоча повне виробництво почнеться не раніше 2022 року.

Електричний пікап Hummer GM і електрична версія двох повнорозмірних пікапів Chevrolet Silverado і GMC Sierra повинні з’явитися у продажу в 2022 році або пізніше. Єдина компанія, яка заявляє, що близька до виробництва пікапа для електромобілів – це інший стартап, Lordstown Motors, але компанія ще не повідомила, коли почне виробництво.

Rivian оцінила R1T в 73 000 доларів і заявила, що вже розпродана стартова версія вантажівок. Компанія не повідомила, скільки вантажівок буде випущено для запуску, і зараз приймає замовлення на поставки в січні 2022 року.

Але Rivian стикається з проблемами, намагаючись конкурувати з Ford, GM і Tesla без демонстраційних залів, де покупці можуть переглядати автомобілі і бути впевненими в можливості їх обслуговування.

В даний час Rivian знаходиться в приватній власності і планує провести первинне публічне розміщення акцій в листопаді. На відміну від деяких інших стартапів з виробництва електричних вантажівок, таких як Lordstown і Nikola, він стане публічним після того, як почне приносити дохід.

Новини
Всі новини
Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено

Верховна Рада, на час дії воєнного стану та протягом 12 місяців...

Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

Нестача палива за умов державного регулювання цін грає все новими фарбами...

Новини
Всі новини
Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено

Верховна Рада, на час дії воєнного стану та протягом 12 місяців...

При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка» При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка»

Починаючи з 28.04.2022 всім автомобілістам, які перетинають кордон з Польщею на...