Техогляд Вінниця ОТК
08. 02. 2021

Техогляд Вінниця ОТК

08. 02. 2021

Без особистого автомобіля в нинішній час не обходиться практично жоден житель Вінниці. Це досить великий і перспективне місто, тому автомобілів на його вулицях з кожним роком стає все більше і більше.  Кожному автовласнику необхідно вчасно проходити техогляд Вінниця, щоб своєчасно реагувати на можливі несправності машини. У даній статті ми з вами розглянемо всі можливі нюанси, пов’язані з проходженням ТО автомобіля в Вінниці.

 

Запис на ОТК онлайн
Відправити заявку – Оберіть послугу та місто

Записатись

 

Як часто потрібно проходити технічний огляд авто

Частотність, з якою потрібно перевіряти технічний стан свого автомобіля, залежить від його типу і характеристик:

 1. Легкові моделі авто, які використовують для перевезення вантажів і людей, вантажівки підйомністю до 3500 кг і причепи до них (що перебували не більше 2-х років в експлуатації) повинні пройти Техконтроль у Вінниці раз на 2 роки.
 2. Вантажні автомобілі, здатні піднімати вантаж вагою понад 3500 кг та їх причепи повинні раз на рік перевірятися на ТО у Вінниці. Щорічна перевірка необхідна також для таксі.
 3. Автобуси і спеціалізований транспорт, який використовується для перевезення небезпечних вантажів, підлягає діагностиці кожні 6 місяців (не дивлячись на термін експлуатації).

Якщо проходження технічного контролю у Вінниці увінчалося успіхом, власнику транспортного засобу вручається протокол з занесеними в нього результатами перевірки і загальним висновком щодо технічного стану машини.

Автотранспорт, що підлягає обов’язковому техогляду

Відповідно до 35 статті Закону України «Про дорожній рух», регулярно проходити ТО Вінниця зобов’язані:

 • автомобілі легкових моделей, що використовуються в комерційних цілях;
 • вантажні автомобілі всіх можливих конструкцій і модифікацій,
 • автомобілі, які офіційно використовують в якості таксі;
 • автобуси;
 • маршрутки;
 • транспорт спеціального призначення (наприклад, перевезення небезпечних вантажів);
 • автомобілі з причепом.

Хочемо нагадати, що з 2011 року обов’язковий Техконтроль у Вінниці і інших містах України був скасований для автовласників легкових моделей, які використовували виключно для особистих цілей. У той же час, багато чиновників держапарату сходяться на думці, що цього не варто робити, оскільки дане рішення спричинило за собою збільшення кількості ДТП через незадовільний стан ходової колісного транспорту.

Важливі моменти, що стосуються техогляду авто

Є ще кілька пунктів щодо техогляду автомобіля у Вінниці, які слід згадати:

 1. Для проходження техогляду в Вінниці на руках у автовласника або довіреної особи повинні бути всі необхідні документи – свідоцтво про постановку автомобіля на облік в Україні; паспорт або інші документи, що підтверджують особу водія; довіреність (якщо на діагностику приїхав не власник машини), документи про переобладнання (якщо на авто поставили ГБО).
 2. Автомобіль повинен бути доставлений в лабораторію для проходження ТО в чистому стані, інакше його можуть просто не прийняти.
 3. Машина повинна знаходиться в цілому стані. Будь-які видимі пошкодження можуть привести до відмови в проведенні діагностики.

Важливо якомога точніше дотримуватися всіх основних правил процедури ОТК у Вінниці. Завдяки цьому можна не тільки заощадити ваш час, але гроші і нерви. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо техогляду автомобіля в Вінниці, ви завжди можете задати їх фахівцям “Центр Авто”. Вони нададуть всю необхідну інформацію, а також допоможуть провести ОТК Вашого автомобіля за максимально стислі терміни за вигідною ціною.

Новини
Всі новини
Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях” Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях”

Черговий та останній – за словами авторів ідеї період, протягом якого...

Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche

Tesla Inc представить високопродуктивну версію своєї Model S в четвер 10...

В Італії більше не визнають українські водійські посвідчення В Італії більше не визнають українські водійські посвідчення

Угода між Україною та Італією про взаємне визнання та обмін посвідчень...

Новини
Всі новини
Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях” Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях”

Черговий та останній – за словами авторів ідеї період, протягом якого...

Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche

Tesla Inc представить високопродуктивну версію своєї Model S в четвер 10...

Лячний автобус безпілотник Лячний автобус безпілотник

Ні ні, це не є назвою нового гостросюжетного трилеру або фільму...