Техогляд Харків
25. 01. 2021

Техогляд Харків

25. 01. 2021

У сучасному світі автомобіль є невід’ємною частиною життя більшості людей. Особливо це стосується жителів великих міст – Харкова, наприклад. Завжди важливо вчасно встигнути на роботу, ділову зустріч або ж просто спізнитися ввечері додому на вечерю. Щоб завжди і в усьому встигати Ваше авто повинно бути на ходу 24/7, що завжди можна було на нього покластися. Тому необхідно періодично діагностувати свою машину на предмет наявності несправностей, іншими словами – регулярно проходити техогляд Харків.

 

Запис на ОТК онлайн
Відправити заявку – Оберіть послугу та місто

Записатись

Навіщо проходити техогляд в Харкові

На жаль, більшість автолюбителів їздять на своїх машинах до тих пір, поки вона не почне барахлити, видавати нехарактерні звуки, глухнути або зовсім відмовиться заводитися. Ось тільки тоді вони звертаються в сервісний центр. Природно, якщо б вони це зробили трохи раніше, то серйозного ремонту можна було б уникнути, діагностуючи поломку ще на стадії її зародження. Саме тому всі експерти в один голос твердять, що вкрай важливо періодично проходити технічний контроль авто в Харкові:

 • економія грошових заощаджень – періодична перевірка транспортного засобу обійдеться значно дешевше, ніж ремонт серйозних поломок;
 • економія власного часу – провести Техконтроль Харків можна в найбільш комфортне для Вас час, а ось якщо цього не робити, то автомобіль запросто може поламатися в найбільш невідповідний момент;
 • забезпечення безпеки на дорозі – деякі поломки, якщо їх вчасно не виявити, можуть загрожувати життю або здоров’ю як Вам, так і іншим учасникам дорожнього руху.

Пам’ятайте, попереджений – значить озброєний. Про всі проблеми з автомобілем краще знати заздалегідь, поки є час вжити всіх необхідних заходів, щоб мінімізувати негативні наслідки.

З чого складається процедура проходження ТО

Під час техогляду фахівець перевіряє важливі елементи автомобіля:

 • гальмівну систему;
 • рульове управління;
 • зовнішні світлові прилади (фари, прожектори);
 • пневматичні шини та колеса;
 • ступінь пропускання світла стеклами;
 • стан ГБО (якщо встановлено).

Це тільки невелика частина того, що входить в перелік перевірених факторів під час ТО в Харкові. Також перевіряються і інші елементи автотранспорту, які безпосередньо стосуються безпеки на дорогах і охорони навколишнього середовища.
Перед тим, як їхати на діагностику автомобіля, його необхідно ретельно вимити і почистити салон. Брудне авто можуть просто не прийняти в лабораторії сервісного центру. Крім цього, слід подбати про наявність всіх необхідних документів, включаючи посвідчення особи і паперу на машину.

Чому варто проходити Техконтроль в “Центр Авто”

Є безліч компаній, які обіцяють провести недорогий техогляд авто Харків в найкоротші терміни, але частіше за все ніяка перевірка технічного стану Вашого автомобіля не проводиться – Вам просто видають на руки якусь папір, навіть жодного разу не заглянувши під капот. Експерти одноголосно радять не звертатися до таких підприємств, а користуватися послугами виключно сертифікованих сервісних центрів. Одним з таких компаній є “Центр Авто”. Звернувшись до наших фахівців Ви отримуєте цілий ряд переваг:

Якісний аналіз усіх важливих елементів автомобіля.

 1. Протокол ТО оформляється згідно з усіма офіційними правилами і вимогам.
 2. Записатися на Техконтроль автомобіля в Харкові можна дистанційно по телефону або скориставшись електронною формою на сайті.
 3. Випробувальні лабораторії сервісних центрів “Центр Авто” розташовані по всій Україні, завдяки чому пройти діагностику можна навіть перебуваючи за межами Вашого рідного міста.
 4. Ви можете отримати якісну консультацію наших фахівців в будь-який зручний для вас час.
Новини
Всі новини
Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях” Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях”

Черговий та останній – за словами авторів ідеї період, протягом якого...

Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche

Tesla Inc представить високопродуктивну версію своєї Model S в четвер 10...

В Італії більше не визнають українські водійські посвідчення В Італії більше не визнають українські водійські посвідчення

Угода між Україною та Італією про взаємне визнання та обмін посвідчень...

Новини
Всі новини
Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях” Відсьогодні розпочитнається останній період пільгового розмитнення “євроблях”

Черговий та останній – за словами авторів ідеї період, протягом якого...

Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche Tesla Model S Plaid буде протистояти Mercedes і Porsche

Tesla Inc представить високопродуктивну версію своєї Model S в четвер 10...

Лячний автобус безпілотник Лячний автобус безпілотник

Ні ні, це не є назвою нового гостросюжетного трилеру або фільму...