Техогляд Харків
25. 01. 2021

Техогляд Харків

25. 01. 2021

У сучасному світі автомобіль є невід’ємною частиною життя більшості людей. Особливо це стосується жителів великих міст – Харкова, наприклад. Завжди важливо вчасно встигнути на роботу, ділову зустріч або ж просто не спізнитися додому на вечерю. Щоб завжди і у всьому встигати Ваше авто повинно бути на ходу 24/7, щоб завжди можна було на нього покластися. Тому необхідно періодично діагностувати свою машину на предмет наявності несправностей, іншими словами – регулярно проходити техогляд Харків.

 

Запис на ОТК онлайн
Відправити заявку – Оберіть послугу та місто

Записатись

Навіщо проходити техогляд в Харкові

На жаль, більшість автолюбителів їздять на своїх машинах до тих пір, поки вони не починають барахлити, видавати нехарактерні звуки, глухнути або ж зовсім відмовляються заводитися. Ось тільки тоді вони звертаються в сервісний центр. Звісно, якщо б вони це зробили трохи раніше, то серйозного ремонту можна було б уникнути, виявивши поломку ще на стадії її зародження. Саме тому всі експерти в один голос твердять, що вкрай важливо періодично проходити технічний контроль авто в Харкові:

 • економія грошових заощаджень – періодична перевірка транспортного засобу обійдеться значно дешевше, ніж ремонт серйозних поломок;
 • економія власного часу – провести Техконтроль Харків можна в найбільш комфортний для Вас час, а ось якщо цього не робити, то автомобіль запросто може поламатися в найбільш непідходящий момент;
 • безпека на дорозі – деякі поломки, якщо їх вчасно не виявити, можуть загрожувати життю або здоров’ю як Вам, так і іншим учасникам дорожнього руху.

Пам’ятайте, попереджений – значить озброєний. Про всі проблеми з автомобілем краще знати заздалегідь, поки є час вжити всіх необхідних заходів, щоб мінімізувати негативні наслідки.

З чого складається процедура проходження ТО

Під час техогляду фахівець перевіряє важливі елементи автомобіля:

 • гальмівну систему;
 • рульове управління;
 • зовнішні світлові прилади (фари, прожектори);
 • пневматичні шини та колеса;
 • ступінь пропускання світла склом;
 • стан ГБО (якщо встановлено).

Це тільки невелика частина того, що входить в перелік перевірених факторів під час ТО в Харкові. Також перевіряються і інші елементи автотранспорту, які безпосередньо стосуються безпеки на дорогах і охорони навколишнього середовища.
Перед тим, як їхати на діагностику автомобіля, його необхідно ретельно вимити і почистити салон. Брудне авто можуть просто не прийняти лабораторії сервісного центру. Крім цього, слід подбати про наявність всіх необхідних документів, включаючи посвідчення особи і документів на машину.

Чому варто проходити Техконтроль в “Центр Авто”

Є безліч компаній, які обіцяють провести недорогий техогляд авто Харків в найкоротші терміни, але частіше за все ніяка перевірка технічного стану Вашого автомобіля не проводиться – Вам просто видають на руки документ, навіть жодного разу не заглянувши під капот. Експерти одноголосно радять не звертатися до таких підприємств, а користуватися послугами виключно сертифікованих сервісних центрів. Одним з таких є “Центр Авто”. Звернувшись до наших фахівців Ви отримуєте цілий ряд переваг:

 1. Якісний аналіз усіх важливих елементів автомобіля.
 2. Протокол ТО оформляється згідно з усіма офіційними правилами і вимогами.
 3. Записатися на Техконтроль автомобіля в Харкові можна дистанційно по телефону або скориставшись електронною формою на сайті.
 4. Випробувальні лабораторії сервісних центрів “Центр Авто” розташовані по всій Україні, завдяки чому пройти діагностику можна навіть перебуваючи за межами Вашого рідного міста.
 5. Ви можете отримати якісну консультацію наших фахівців в будь-який зручний для вас час.
Новини
Всі новини
На Польських кордонах запрацює «єЧерга» для вантажівок На Польських кордонах запрацює «єЧерга» для вантажівок

У пунктах пропуску на Львівщині зібралися величезні черги з вантажівок, які...

Чому на АЗС заборонено наливати паливо в пластикову тару? Чому на АЗС заборонено наливати паливо в пластикову тару?

Дефіцит палива, що виник в Україні з початком війни, створив великі...

Виплата кредиту за знищениий автомобіль під час війни Виплата кредиту за знищениий автомобіль під час війни

У ВР вирішили, хто має виплачувати кредит за знищений у війні...

Новини
Всі новини
На Польських кордонах запрацює «єЧерга» для вантажівок На Польських кордонах запрацює «єЧерга» для вантажівок

У пунктах пропуску на Львівщині зібралися величезні черги з вантажівок, які...

Чому на АЗС заборонено наливати паливо в пластикову тару? Чому на АЗС заборонено наливати паливо в пластикову тару?

Дефіцит палива, що виник в Україні з початком війни, створив великі...

Європейські посвідчення водія українцям: де і як обміняти Європейські посвідчення водія українцям: де і як обміняти

Водійські посвідчення в Україні можна обміняти на європейські: де і як...