Техогляд Миколаїв ОТК
18. 03. 2024

Техогляд Миколаїв ОТК

18. 03. 2024

Пройти техогляд транспортного засобу (ТО авто, ОТК) у Миколаєві ви можете за адресами:

м. Миколаїв, вул. Болоня, 94-А
ПН-ПТ з 9 до 18
067 764 93 90
м. Миколаїв, вул. Маячна, 1/7
ПН-ПТ з 9 до 18
066 420 7867
м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 18

ПН-ПТ з 9 до 18
095 339 39 52
м. Миколаїв, провулок Очаківський, 42-А Територія автопідприємства ТОВ ЮГЕВРОТРАНС (СТО ІНТЕЛ ТРАК СЕРВІС)
ПН-ПТ з 9 до 18
067 995 23 16
м. Миколаїв, вул. Будівельників, 17
ПН-ПТ з 9 до 18
066 420 79 94
м. Миколаїв, вул. Троїцька, 240
ПН-ПТ з 9 до 18
095 091 13 63
Техогляд авто Миколаїв ОТК випробувальні лабораторії Центр Авто карта

У нинішній час важко уявити собі кого-небудь без автомобіля. З кожним роком їх стає все більше і більше на вулицях Миколаєва. Особистий транспортний засіб дозволяє встигати всюди, де тільки потрібно – на роботу, до інституту, на ділову вечерю або в аеропорт. Але, щоб автомобіль завжди був на ходу і не підвів у самий невідповідний момент, важливо періодично перевіряти його і вчасно проходити техогляд. Це досить важливий процес, який, правда, не позбавлений деяких складнощів. Тому, щоб вся процедура техогляду в Миколаєві пройшла якомога легше і швидше, ми підготували спеціальну статтю, в якій спробуємо розкрити всі можливі нюанси і підводні камені.

пройти техогляд - подати заявку на ОТК

Запис на ОТК онлайн
Відправити заявку – Оберіть послугу та місто

Записатись

 

Які автомобілі підлягають обов’язковому техогляду

Згідно зі статтею № 35 Закону України «Про дорожній рух», до регулярного проходження технічного огляду зобов’язуються власники:

 • легкових автомобілів для регулярного комерційного використання;
 • вантажних автомобілів всілякої конструкції та модифікації;
 • авто, які використовуються в якості таксі;
 • автобуси;
 • маршрутні таксі;
 • спецтранспорт, що перевозить небезпечний вантаж;
 • машини, що мають причіп.

У той же час українським законодавством визначено також транспортні засоби, які звільнені від обов’язкового техогляду. Їх власникам можна не проходити Техконтроль в місті Миколаїв. До цієї категорії відносяться:

 1. Легкові машини, незалежно від типу конструкції, марки, моделі і терміну експлуатації, які використовуються для особистої мети, і причепи (напівпричепи) до них.
 2. Легкові моделі авто, які використовуються для перевезення пасажирів і вантажів з метою отримання комерційної вигоди, але які були в експлуатації менше 2-х років.
 3. Мототранспорт, незважаючи на термін експлуатації.
 4. Вантажні машини, які здатні перевозити вантаж вагою до 3,5 т, якщо вони перебувають в експлуатації не більше 2-х років.

З якою періодичністю потрібно проходити техогляд авто в місті Миколаїв?

Те, як часто слід проходити технічний контроль автомобіля, залежить від його технічних характеристик, типу конструкції, сфери використання і прямого призначення:

 1. Легкові авто, призначені для перевезення пасажирів і транспортування вантажу, вантажівки до 3,5 т і причепи до них, які перебували в експлуатації до 2-х років, повинні проходити ТО в Миколаєві кожні 2 роки.
 2. Таксі, а також вантажні моделі авто з вантажопідйомністю від 3,5 т і причепи до них зобов’язані проходити діагностику щороку.
 3. Транспорту спеціального призначення, що використовується для перевезення небезпечних вантажів, та автобусів потрібно проходити техогляд в Миколаєві раз на півроку (незалежно від терміну експлуатації).

Навіть якщо у Вас особистий автомобіль, який Ви рідко використовуєте, експерти все одно рекомендують періодично перевіряти його технічний стан. Важливо пам’ятати, що далеко не всі поломки трапляються через активну їзду. Іноді машина може вийти з ладу і через тривалий простій.

Що ще варто знати про техогляд Миколаїв

Якщо Ви зібралися проходити процедуру техконтролю автомобіля, то Вам слід знати ще кілька важливих моментів:

 1. Для проходження ТО автомобіля у власника на руках повинен бути повний пакет усіх необхідних документів, передбачених законодавством. Обов’язково слід мати при собі посвідчення особи державного зразка та документи на автомобіль. Якщо машину в лабораторію привіз представник юрособи, то йому з собою також слід мати доручення, виписане на своє ім’я, яке дозволяє проходження ТО даного транспортного засобу. Авто з встановленим ГБО знадобиться також свідоцтво про перевірку стану газового балона.
 2. Звичайно ж машину в лабораторію слід привозити у чистому вигляді, тому перед проходженням ТО в Миколаєві потрібно заїхати на автомийку і ретельно її вимити.
 3. Автомобіль не повинен мати будь-яких видимих пошкоджень. Це може стати причиною відмови від проведення процедури техогляду.

Вкрай важливо дотримуватися всіх правил діагностики машини під час технічного контролю. Це дозволить по максимуму заощадити як свій час, так і гроші. Якщо у Вас будуть питання щодо процесу техогляду, будь то техогляд вантажних автомобілів, легкових тощо, фахівці компанії “Центр Авто” нададуть вичерпні відповіді, а також проконсультують щодо ціни на проходження техогляду в Миколаєві.

Інші лабораторії «Центр Авто» у Миколаївській області

м. Баштанка, вул. Шевченка, 60-Б
ПН-ПТ з 9 до 18
067 886 21 51
смт. Костянтинівка, вул. Дружби, 47
ПН-ПТ з 9 до 18
098 894 45 62
м. Нова Одеса, вул. Репіна, 39-А
ПН-ПТ з 9 до 18
098 500 5252
093 500 5252
095 500 5252

Інші послуги сертифікованих лабораторій «Центр Авто» у Миколаєві

Сертифікація транспортних засобів у Миколаєві

Техогляд авто у найближчих обласних центрах

Техогляд ДніпроТехогляд ХерсонТехогляд Одеса

Новини
Всі новини
Готуйте гаманці і не тільки: що загрожує водіям в Україні за непокору військовій поліції Готуйте гаманці і не тільки: що загрожує водіям в Україні за непокору військовій поліції

В Україні під час воєнного стану посилено контроль за дотриманням правил,...

Названо найпопулярніші імпортовані вживані авто віком до 5 років на українському ринку Названо найпопулярніші імпортовані вживані авто віком до 5 років на українському ринку

У 2024 році український ринок вживаних автомобілів продовжує активно розвиватися, і...

Українці без військового квитка не отримають водійського посвідчення Українці без військового квитка не отримають водійського посвідчення

З 18 травня 2024 року українські чоловіки віком від 18 до...

Новини
Всі новини
Готуйте гаманці і не тільки: що загрожує водіям в Україні за непокору військовій поліції Готуйте гаманці і не тільки: що загрожує водіям в Україні за непокору військовій поліції

В Україні під час воєнного стану посилено контроль за дотриманням правил,...

Названо найпопулярніші імпортовані вживані авто віком до 5 років на українському ринку Названо найпопулярніші імпортовані вживані авто віком до 5 років на українському ринку

У 2024 році український ринок вживаних автомобілів продовжує активно розвиватися, і...

Водіям назвали чотири типові помилки, які швидко вбивають двигун автомобіля Водіям назвали чотири типові помилки, які швидко вбивають двигун автомобіля

Двигун автомобіля – це серце транспортного засобу, від надійності та стабільної...