Tesla VS Rivian
04. 10. 2021

Tesla VS Rivian

04. 10. 2021

Компанія Tesla Inc. продовжує боротись із Rivian Automotive Inc. Перші ж звинувачують других у тому, що вони переманюють співробітників та крадуть технології акумуляторів.

Більше року тому Tesla подали позов проти Rivian за крадіжку комерційних секретів, проте це не стало на заваді стартапу продовжувати переманювати працівників. Один прецедент мав місце цьогоріч літом, коли на крадіжці інтелектуальної власності, а саме основних технологій для акумуляторів наступного покоління, попались колишні працівники компанії Tesla. У судовій заяві звинувачення звучало як “крадіжка найважливішого елемента електромобіля”.

У Tesla Inc. вважають, що саме через тиск інвесторів, Rivian активізувались, оскільки до цього майже 10 років вони не виробляли комерційних автомобілів.

Компанія Rivian коментувати ситуацію відмовилась.

Суд у Сан-Хосе, штат Каліфорнія, дозволив компанії Tesla Inc. долучити додаткові (нові) звинувачення до справи. У свій час Rivian заперечує претензії, хоча вже й втратила запит, який подавали весною, щодо відхилення позову від Tesla. Верховний суд виніс постанову від 28 вересня із обґрунтуванням доцільності розширення справи, проте претензій від Tesla відверто не схвалив.

Обвинувачена компанія стверджує, що Testa Inc. дуже довго тягнула із позовом, оскільки в липні минулоріч не вказала жодних деталей: ані яку комерційну таємницю було нібито вкрадено, ані будь-які інші дані для розуміння, що це було їх інтелектуальною власністю, ще й секретною, а не вже загальновідомою інформацією.

Новини
Всі новини
Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

Нестача палива за умов державного регулювання цін грає все новими фарбами...

При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка» При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка»

Починаючи з 28.04.2022 всім автомобілістам, які перетинають кордон з Польщею на...

Новини
Всі новини
Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

Нестача палива за умов державного регулювання цін грає все новими фарбами...

Страхування авто в умовах воєнного часу – про що мають знати водії? Страхування авто в умовах воєнного часу – про що мають знати водії?

Чи варто розраховувати на компенсацію від страхових компаній у разі ДТП,...