Сертифікація ГБО Львів
21. 03. 2022

Сертифікація ГБО Львів

21. 03. 2022

З кожним роком у Львові та області все більше автовласників переходять з бензинового пального на газ. У зв’язку з суттєвою різницею вартості скрапленого газу та бензину, облаштування особистого автомобіля газобалонним обладнанням сприяє певній економії.

Варто пам’ятати, що встановивши на транспортний засіб систему ГБО, необхідно здійснити його перереєстрацію у найближчому сервісному центрі МВС. Крім того, починаючи з 2020 року, для здійснення реєстрації газобалонного обладнання, вже не досить наявності типового Акту технічної експертизи, виданого на рядовому СТО. Зміни у законодавстві вимагають проходження обов’язкової сертифікації авто.

Сертифікація ГБО Львів

Записатися на сертифікацію ГБО онлайн

Оформити заявку

 

 

Облаштування автомобіля системою ГБО у Львові повинно здійснюватися згідно вимог ЄЕК ООН R67-01. У випадку невідповідності транспортного засобу нормативним вимогам, автовласнику можуть відмовити в сертифікації.

Огляд автомобіля триває переважно від двох до трьох годин. Якщо у експерта не виникає жодних сумнівів у якості підключення системи, вже на наступний день можна отримати сертифікат відповідності особисто або поштою.

На підставі отриманого у лабораторії сертифікату, сервісні центри МВС видають нове свідоцтво, у якому зазначене право на використання газового пального.

гбо

Які документи потрібні, для реєстрації ГБО у сервісному центрі Львова?

До сервісного центру МВС необхідно звернутися з наступними документами:

  • посвідчення особи власника транспортного засобу (паспорт);
  • довідка про присвоєння власнику індивідуального податкового номера (або відповідний документ, що засвідчує відмову від нього);
  • акт прийому-передачі ТЗ (формується фахівцями СТО, що здійснювало переобладнання);
  • свідоцтво з узгодження конструкції (видає також СТО);
  • сертифікат відповідності;
  • технічний паспорт на авто;
  • для юридичних осіб – наказ про призначення відповідальної особи.

Сертифікація ГБО Львів

Де отримати сертифікат відповідності для ГБО у Львові?

Центр-Авто – це потужна мережа вітчизняних випробувальних лабораторій. Наші представництва мають зручне розташування не тільки у Львові, а й по всій Україні. У нас можна швидко та зручно пройти сертифікацію ГБО. Крім того, у прейскуранті послуг: проведення ОТК та сертифікація автомобіля.

Фахівці нашої компанії готові надати всю необхідну додаткову інформацію. Звертайтеся за вказаними на сайті номерами телефону, або заповніть форму зворотнього зв’язку і ми обов’язково перетелефонуємо у робочий час.

Новини
Всі новини
Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено

Верховна Рада, на час дії воєнного стану та протягом 12 місяців...

Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

Нестача палива за умов державного регулювання цін грає все новими фарбами...

Новини
Всі новини
Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено Пільговий імпорт вантажівок та спецмашин тимчасово було дозволено

Верховна Рада, на час дії воєнного стану та протягом 12 місяців...

При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка» При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка»

Починаючи з 28.04.2022 всім автомобілістам, які перетинають кордон з Польщею на...