Шановні клієнти,
Ми зіткнулися з кібератакою на онлайн-ресурси нашої компанії. У зв'язку з цим, наші сервіси (веб-сайт, електронні пошти, телефонні лінії) можуть тимчасово працювати з перебоями. Наша команда активно працює над усуненням даної проблеми. Просимо вибачення за можливі незручності та дякуємо за ваше розуміння.

Проект електронних черг для вантажівок буде реалізовано
04. 11. 2022

Проект електронних черг для вантажівок буде реалізовано

04. 11. 2022

На Закарпаття прибула делегація з Естонії на чолі з Першим віцеспікером Рійгікогу Хелір-Вальдором Сеедером

Під час зустрічі з першим заступником голови Закарпатської ОВА Мирославом Білецьким естонці пообіцяли втілити давно запланований проект електронних черг для вантажівок на держкордонах.

Про цей проект заговорили ще наприкінці літа 2020 року. Потім було вирішено, що втілити його нам допоможе Естонія.

Після початку війни реалізація проекту була відкладена, але в липні про нього знову заговорили.

“Обговорили важливе питання не тільки для України, а й для усіх країн ЄС – розв’язання проблеми черг із вантажівок перед пунктами пропуску. Адже кількакілометрові затори на кордонах зачіпають і сусідні держави, їх водіїв та вантажі, які вони перевозять.

 

 

Зокрема йшлося про стан впровадження експериментального проекту «Електронна черга перетину кордону». Розпочати імплементацію успішного досвіду Естонії планували на пунктах пропуску Закарпаття у рамках проекту міжнародної технічної допомоги ще у березні. Агресія РФ завадила та загальмувала цей процес, проте у липні роботу над проєктом було поновлено.

Наразі визначається найбільш оптимальна технічна конфігурація реалізації сервісу. Плануємо до кінця року фіналізувати всі документи, необхідні для державної реєстрації проєкту МТД у Секретаріаті Кабінету Міністрів, а вже далі перейти до практичної фази створення сервісу, що має забезпечити управління чергою та прогнозований час перетину кордону вантажівками у пунктах пропуску «Чоп (Тиса)» та «Ужгород».

Відрадно бачити готовність наших естонських партнерів допомагати у впровадженні системи електронної черги на всій території країни. Вдячні за рішення зі свого боку вести перемовини зі Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Польщею щодо необхідності синхронізації процесів і запуску такого сервісу і в межах пунктів перетину цих країн, – написав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук.

Новини
Всі новини
Бурулька впала на автомобіль: хто компенсує збитки та як домогтися відшкодування Бурулька впала на автомобіль: хто компенсує збитки та як домогтися відшкодування

У зимовий період власники автомобілів дедалі частіше стикаються з проблемою падіння...

Прихована корозія вживаних авто: як іржа руйнує кузов і що перевірити перед купівлею Прихована корозія вживаних авто: як іржа руйнує кузов і що перевірити перед купівлею

Купівля автомобіля з пробігом залишається популярним рішенням для українців, однак разом...

Mercedes-Benz представить новий S-Class 29 січня: що відомо про флагманський седан Mercedes-Benz представить новий S-Class 29 січня: що відомо про флагманський седан

Mercedes-Benz офіційно підтвердив швидку прем’єру нового покоління флагманського седана S-Class. Світовий...

Новини
Всі новини
Бурулька впала на автомобіль: хто компенсує збитки та як домогтися відшкодування Бурулька впала на автомобіль: хто компенсує збитки та як домогтися відшкодування

У зимовий період власники автомобілів дедалі частіше стикаються з проблемою падіння...

Прихована корозія вживаних авто: як іржа руйнує кузов і що перевірити перед купівлею Прихована корозія вживаних авто: як іржа руйнує кузов і що перевірити перед купівлею

Купівля автомобіля з пробігом залишається популярним рішенням для українців, однак разом...

Renault наростив світові продажі у 2025 році: електрифікація та нові моделі стали драйверами зростання Renault наростив світові продажі у 2025 році: електрифікація та нові моделі стали драйверами зростання

Французький автовиробник Renault підбив підсумки 2025 року, зафіксувавши стабільне зростання глобальних...