Техогляд Київ
19. 01. 2021

Техогляд Київ

19. 01. 2021

Автомобільний транспорт є важливим атрибутом для більшості жителів Києва, без якого у наш час досить важко встигати за шаленим темпом сучасного киянина. Тому дуже важливо, щоб машина завжди була на ходу. Для цього необхідно періодично проходити техогляд у Києві і вчасно реагувати на будь-які можливі несправності. У даній статті ми спробуємо максимально чітко розібрати всі важливі чинники, що стосуються проходження ОТК в Києві.

 

Запис онлайн
Відправити заявку на ОТК. Оберіть послугу та місто

Записатись

 

З якою періодичністю потрібно проходити ТО

Залежно від типу транспортного засобу та особливостей його конструкції, періодичність проходження техконтролю Київ для того чи іншого колісного транспорту буде відрізнятися:

 1. Кожні 2 роки проходити ТО в Києві повинні легкові автомобілі, що використовуються для транспортування вантажу або людей, а також вантажні авто, які здатні перевозити вагу до 3,5 тонни. Це також стосується і причепів до вантажівок, які знаходяться в експлуатації більше 2-х років.
 2. Якщо вантажний автомобіль володіє вантажопідйомністю більше 3,5 тонни, то йому і його причеп, незалежно від періоду експлуатації, доведеться проходити діагностику щороку. Щорічно пройти Техконтроль Київ також зобов’язані і власники таксі.
 3. Автобусам і спеціалізованому транспорту, який перевозить небезпечний вантаж, незалежно від тривалості експлуатації, потрібно перевірятися кожні півроку.

Коли процедура технічного контролю Київ пройдена, власнику автотранспорту видається спеціальний протокол, в якому занесені результати діагностики і визначено технічний стан, в якому перебуває авто.

Транспортні засоби, звільнені від проходження ОТК Київ

Законом України “Про дорожній рух” (стаття 35) чітко визначено перелік ТЗ, яким необов’язково проходити регулярний обов’язковий техогляд Київ:

 • легкові авто всіх типів, марок і моделей, що використовуються в особистих цілях, причепи (напівпричепи) до них (незалежно від терміну експлуатації);
 • легкові автомобілі, що використовуються під час перевезення пасажирів або вантажів на комерційній основі (якщо період експлуатації не більше 2-х років);
 • мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби (незалежно від терміну експлуатації);
 • вантажні автомобілі, вантажопідйомністю не більше 3,5 тонни (якщо тривалість експлуатації не перевищує 2-х років);
 • технічні засоби аграрно-промислового призначення, визначені ЗУ “Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України”.

Навіть якщо Ваш транспортний засіб не підпадає під обов’язковий технічний контроль Київ, експерти все ж рекомендує періодично перевіряти його на наявність можливих поломок або технічних відхилень.

Що ще важливо знати про техогляд авто Київ

Залишилося ще кілька моментів, які досить прості для розуміння, але, тим не менше, їх не можна не згадати:

 1. Перш ніж вести свій автомобіль в сервісний центр необхідно зібрати пакет документів, в якому обов’язково повинні бути документи про реєстрацію машини, посвідчення особи водія, довіреність на ім’я пред’явника (якщо авто було привезено сторонньою особою), документація про переобладнання (якщо машина піддавалася конструкційним змін або була оснащена додатковим устаткуванням).
 2. Перед техоглядом автомобіль необхідно чисто вимити і почистити салон.
 3. В авто повинні бути відсутніми видимі пошкодження, що запобігають нормальну експлуатацію транспортного засобу.

Намагайтеся дотримуватися всіх правил, щодо процедури ТО Київ, оскільки це допоможе заощадити не тільки час, але також гроші і нерви. Пам’ятайте, Ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців “Центр Авто”, які нададуть якісну консультацію і проведуть діагностику Вашого авто за максимально короткі терміни за найбільш оптимальними цінами.

Новини
Всі новини
Сьогодні та завтра 3-го березня, дорожній рух на деяких вулицях Києва буде обмежено Сьогодні та завтра 3-го березня, дорожній рух на деяких вулицях Києва буде обмежено

Про таку можливість надіслало повідомлення Управління державної охорони. Було зазначено, що...

Новий стандарт дорожньої розмітки в Україні Новий стандарт дорожньої розмітки в Україні

З серпня цього року регламентуються нові вимоги щодо дорожньої розмітки. Новий...

Траса з Києва до Одеси буде реконструйована: наземних переходів і розворотів ліворуч більше не буде Траса з Києва до Одеси буде реконструйована: наземних переходів і розворотів ліворуч більше не буде

Згідно з проектом по реконструкції доріг міжнародного значення, що фінансується Європейським...

Новини
Всі новини
Сьогодні та завтра 3-го березня, дорожній рух на деяких вулицях Києва буде обмежено Сьогодні та завтра 3-го березня, дорожній рух на деяких вулицях Києва буде обмежено

Про таку можливість надіслало повідомлення Управління державної охорони. Було зазначено, що...

Новий стандарт дорожньої розмітки в Україні Новий стандарт дорожньої розмітки в Україні

З серпня цього року регламентуються нові вимоги щодо дорожньої розмітки. Новий...

Спрощена держреєстрація нових транспортних засобів та замовлення прав за допомогою програми «Дія» Спрощена держреєстрація нових транспортних засобів та замовлення прав за допомогою програми «Дія»

Кабінет міністрів України 17 лютого 2021 року підтримав зміни порядку держреєстрації...