Автомобільний ринок в Україні стрімко зростає
27. 08. 2020

Автомобільний ринок в Україні стрімко зростає

27. 08. 2020

Інформаційно-аналітична група AUTO-Consulting повідомила, що в Україні протягом липня 2020 р було зафіксовано збільшення показників продажів легкових авто на 15,7%. Цей місяць став рекордним за весь рік як за сумами, так і за темпами продажу, адже було продано близько 8,9 тис. Машин. На думку експертів, дані показники свідчать про поступовий вихід автомобільного ринку з кризи, що настала внаслідок коронавирусной епідемії. Однак, такий приріст стосується не всіх автомобільних брендів.

Перші три місця в рейтинговій таблиці належать Renault (18% від загального обсягу продажів), Toyota (12,6%) і Skoda (10,3%).

Для Hyundai, липень ознаменувався 24% приростом в порівнянні з попередніми місяцями. Це дозволило випередити ще одного корейського виробника автотранспорту – KIA. Даний бренд представив найбільш низькі показники, оскільки в продажах спостерігається не приріст, а спад на цілих 35%, якщо порівнювати з червнем. Через це KIA з 3 позиції опустився на 5 місце в ТОП-10.

 

Авторинок в Україні

 

Але найбільше постаралися дилери Volkswagen. Німецький бренд не тільки повернув собі позиції в ТОП-10 (6 місце), але і на протязі місяця збільшив продажі в 3 рази. Це дозволяє йому серйозно претендувати на лідерство в рейтингу українського ринку.

Також за червень значно зросли продажі в Peugeot, Nissan, Suzuki і Mazda, але до Фольцваген їм все ще далеко. Особливо зліт останнього вплинув на позиції Пежо і Сузукі.

У попередньому місяці зміни торкнулися і брендів преміум-класу – Audi, Lexus, BMW. Дані виробники показали досить близькі результати. На їх фоні Mercedes-Benz особливих змін не виявив, через що і покинув ТОП-10.

А ось в секторі бюджетних авто спостерігався справжній вибух продажів. Досить пристойні результати показали Ravon (приріст понад 62%), Haval (+ 62%), Chery (+ 41%). Перевершив всі очікування JAC, який надав на кінець місяця приріст продажів на 150% в порівнянні з попередніми місяцями.

Експерти також підкреслили, що за останні 7 місяців на українському авторинку було продано близько 45700 нових авто, що становить всього на 1,7% менше, ніж на протязі минулого року. З такими темпами росту автомобільний ринок України має всі шанси до кінця 2020 року нівелювати всі негативні наслідки «карантинного застою».

 

Сертифікація авто та техогляд в зручний для Вас час

Новини
Всі новини
Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

Нестача палива за умов державного регулювання цін грає все новими фарбами...

При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка» При виїзді за кордон знову потрібна «Зелена картка»

Починаючи з 28.04.2022 всім автомобілістам, які перетинають кордон з Польщею на...

Новини
Всі новини
Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

Нестача палива за умов державного регулювання цін грає все новими фарбами...

Страхування авто в умовах воєнного часу – про що мають знати водії? Страхування авто в умовах воєнного часу – про що мають знати водії?

Чи варто розраховувати на компенсацію від страхових компаній у разі ДТП,...